אירוע משותף עם עמותת "משפחה אחת"

מפגש שהפך למסורת וכפי שקיימנו מפגשים בשנים קודמות,גם השנה נקיים אירוע משותף עם ילדי עמותת"משפחה אחת" שפועלת למען רווחת ילדים נפגעי פעולות טרור.

 האירוע השנה יתקיים  ביום חמישי , ה 5 ליולי, בשעה 17:00, במדרשת הגולן (חיספין) ואנו מפרסמים את התאריך מבעוד מועד כדי שתשריינו את התאריך לפעילות חשובה מאין כמותה.

האירוע פתוח לכלל הרוכבים מכל קבוצות הרכיבה והמועדונים השונים ונדרשת הרשמה מראש ע"מ שנוכל להערך בהתאם ע"פ מספר המשתתפים.פרטים נוספים על האירוע,ההערכות מול הילדים ומנהלות מדוייקות,נפרסם בהמשך.

אנו נפגוש את ילדי העמותה שימתינו לנו בנקודה שנקבע מראש,נצא לרכיבה משותפת  ונחזור לארוחת ערב משותפת בבית הארחה חיספין.

להרשמה נא לשלוח מייל אל: eliko@motorcycle.org.il 

 

כתב אבנר שניידר : "בוקר יום שישי, משפחת מועדון האופנועים הישראלי, עושה דרכה לחיספין, דרום רמת הגולן.
שיירת אופנוענים רוכבים לפגישה עם "משפחה אחת", בנות שבמשפחתן פגע הטרור.
קצת היסוס בהתחלה, אפשר לראות בתמונות הראשונות, ביישנות מתח משני הצדדים אבל, נאום יו"ר המועדון, אליקו, מפשיר מעט את המצב והבנות שהובטח להן סיבוב על אופנוע, כבר מגששות על איזה אופנוע לרכב.
שיירת אופנוענים "קשוחים" עם בנות עשרה מאחור משייטת ברמת הגולן.
אתנחתא במצפה השלום, ביקור באום קונטיר והגברת שמאחורי קיבלה ביטחון ואומרת לי "אתה יכול לרכב מהר, אני כבר לא פוחדת".
כן, כבר אי אפשר היה לעצור, אז ירדנו לכנרת והבנות כבר לא לופתות את המושב אלא מנופפות בידיים לצדדים מצחקקות ומחייכות לכל עבר, וזהו, הסתיים, הסתובבנו שעתיים ונראה כמו דקותיים, ואנחנו עולים חזרה לחיספין.
תודה לבנות המקסימות ותודה גדולה למארגנים."

כתב עמוס ברעם: "טוב , אז אחרי שהמים הרותחים באמבטיה. הצליחו לגבור על הקור שהצטבר בגוף במשך שעות ארוכות , ולפני שאני מתעלף לתוך הפוך …
מאומה בעולם לא שווה ומשתווה לצהלת שמחה של אדם , על אחת כמה וכמה של ילד ועוד יותר של כל כך הרבה ילדים מקסימים כפי שפגשנו היום. המעט שעשינו היה שווה כל מאמץ , מחיר , קושי או כל תירוץ אחר העולה על דעתכם.
היום הזה התחיל עם שמיים מתעתעים , קצת גשם וקור כלבים בהמשכו. אי אפשר ומיותר לנסות ולהסביר את החוויה , את הנסיעה במזג אוויר מוזר בתוך נגב קפוא משהו , מתחת לשמיים מדהימים עם צבעים כיד הדמיון הטובה , בתוך נופים וצבעים וריחות , עם חברים טובים ששמו ליום אחד את עצמם מחוץ לכורסא ויצאו למשימת מועדון , משימה חשובה לאין ערוך.
נהניתי. חוויתי. הרגשתי והתרגשתי למשמע הילדים המעריצים את המדריכות שלהם , אומרים תודה מכל הלב ושמחים על המעט שהופך המון . הייתי . באתי לחזק ויצאתי חזק. קלישאה שכזו . אז מה ?
אנחנו חבורה טובה. בסך הכל מעבר לאהבת האופנועים אנחנו אזרחים טובים , בעלי מודעות ונתינה חברתית המועצמת בשם מועדון האופנועים הישראלי.
היינו רבים. והיה אירוע שווה. פשוט וחשוב שהפך כבר מסורת. ומסורת זה כבר עניין לגמרי אחר.
תודה לנו , למארגנים , למרשלים , למובילים ולמאספים . אליקו אלג'ם אני חושב שדווקא ביום חג שכזה , מיוחד , אתה יכול להיות גאה , כמו בסיטואציות רבות ואחרות , בתוצאות הפעילות של כל מי שנוטלים חלק בשימור זהות המועדון , החברים החברויות והחברותא.
חג שמח ומבורך.
נסיעות טובות ובטוחות ."

סקירה באתר המועדון על האירוע בשנת 2013 כאן 

על האירוע שקיימנו בשנת 2015 תוכלו לקרוא סקירה שפורסמה ב"דו"גרי" ע"י אנאבל ברוס עטאר כאן

פרטים על פעילות עמותת "משפחה אחת" כאן 

 

 

פורסם בקטגוריה ארועים ופעילויות, כללי, פעילות קהילתית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות על אירוע משותף עם עמותת "משפחה אחת"

  1. מאת הסמן רפאל‏:

    מעונין להיצתרף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *